Türkiye'nin En Organik Mağazası!
 

Adından da anlaşılacağı gibi sitemiz üzerinde satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı kendi farkını da ortaya koymuştur. Günümüz dünyasında organik ürünlerin değeri giderek anlaşıldığı gibi insanlar ne aldıklarını da bilmek istiyorlar. Organik olarak üretilmiş olan Farkı şahane ürünleri, özenli bir şekilde seçildikten sonra satışa sunulmaktadır.

Yörenin kendine has ürünlerinin satışını yapan sitemiz aynı zamanda organik oluşuna dikkat edilip özenle seçilmiş farklı markaların ürünlerinin de satışını üstlenmiştir.

Sitemiz üzerinde satışı gerçekleşen ürünlerin fiyat bilgileri de bulunmakta ve buna göre bir piyasa araştırması yapıldığında çok uygun ücretlerle satış işleminin gerçekleştirilmiş olduğu görülmektedir.

Farkı şahane, bir gurme edasıyla seçtiği ve ürettiği ürünleriyle bölgenin organik süt ve süt ürünleri üreticisi olarak biliniyoruz ve aynı zamanda müşterilerimizin görerek ve tadarakta tercih edebilecekleri büyük bir kahvaltı salonumuz mevcuttur. Sitemiz üzerinde satışı yapılan birçok ürün bizim tarafımızdan üretilmekte olup, Farkı Şahane markası ile beğenize sunmaktayız.
Sitemiz üzerinde Farkı Şahane adı altında satılan ürünlerimizden bazıları ise şu şekildedir;

Yöreye Özgü Ürünler

Süt ve Süt Ürünleri

Bal

Reçeller

Kuru Meyve Ve Yemişler

Zeytin ve Zeytin Yağı

Pekmez, Tahin

Baklagiller

Sabun

Ürünlerin çeşitliliğini artırmak amacıyla yöreye özel olarak ürünlerin de satışları yapılmaktadır. Örneğin Göğermiş Peynir, Civil Peynir, Peynir Helvası, Kuru Kaymak, Kuru Fasülye...

Mağazamızda bulunan ürünleri görüp sipariş işlemlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz.