Kullanım Şartları ve Koşullar

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu web sitesi Farkı Şahane Gıda Turizm İnşaat Taahhüt Hayvancılık Depoculuk Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ' ye aittir, Farkı Şahane tarafından işletilip bilgi amaçlı kullanımlar için size sunulmuştur. Bu siteye erişerek ya da bu siteyi kullanarak bu Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmamalısınız. Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmeyen ziyaretçiler, Farkı Şahane' nin düzenleyeceği kampanyalara katılmak imkanına kavuşamayacaklardır. Her türlü sorunuz için bize info@farkisahane.com.tr e-posta adresinden ya da 0442 000 00 00 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hesabınız

Farkisahane.com.tr sitesinde gezmek üyelik gerektirmez, ancak Farkisahane.com.tr'dan alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Farkisahane.com.tr hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumak, bilgisayarınıza erişimi sınırlamak ve hesabınızla yapılan işlemlerle ilgili sorumluluk size ait bulunmaktadır. Farkisahane.com.tr, konu hakkındaki inisiyatif sadece kendisine ait olmak üzere, hizmet vermeyi reddetme, hesapları iptal etme, herhangi bir içeriği kaldırma ya da değiştirme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Sitenin Sizin Tarafınızdan Kullanımı

Aksi belirtilmediği takdirde bu site sizin kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri sizin tarafınızdan değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlamaz, lisans verilemez, bunlardan başka işler türetilemez, devredilemez, ya da satılamaz. Sitede bulunan malzemelerin bir kısmını, kendi ticari olmayan kullanımınız için, herhangi bir telif hakkı, ticari marka ya da patenti değiştirmemek ve silmemek koşuluyla görüntüleyebilir, elektronik olarak kopyalayabilir, indirebilir, ve yazılı materyalleri yazdırabilirsiniz. Bu sitedeki malzemelerin herhangi bir şekilde Farkı Şahane' nin yazılı izni olmaksızın değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır. Bu siteden indirdiğiniz yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ve malzemeler başka firmalar tarafından kullanılamaz. Farkı Şahane, web sitesinin ve ilgili fikri mülkiyet haklarının bütün tasarruf haklarını elinde bulundurur.

Sizin Sunduğunuz Malzemeler

Bize sunduğunuz bütün malzemelerden yasallık, güvenirlik, uygunluk, orjinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduğunuzu kanuni olarak kabul ediyorsunuz. Siteye, hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, baştan çıkartıcı, yasal olmayan, sakıncalı, ya da suç oluşturacak , suça teşvik edecek, herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir malzeme yükleyemez, dağıtamaz, ya da yayınlayamazsınız. Site’ye ticari bir içerik yükleyemezsiniz. Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler hariç, Farkı Şahane’ ye bu site üzerinden göndermiş olduğunuz tüm fikirler, öneriler, yorumlar, grafikler ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse de Farkı Şahane' nin mülkiyetinde kalacaktır. Farkı Şahane ve yetkilileri, bize gönderdiğiniz bütün bilgileri tüm ticari ve ticari olmayan amaçları için, her ne nedenle olursa olsun herhangi bir ödeme yükümlülüğü olmadan kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma özgürlüğüne sahiptir.

Güvenlik Politikası

Kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden Farkisahane.com.tr'da güvenle alışveriş yapabilmeniz için en son güvenlik teknolojilerini kullanıyoruz.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz günümüzün en yaygın güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek bize ulaşmaktadır. Farkisahane.com.tr, SSL teknolojisi Comodo Positive SSL' i kullanmaktadır. SSL ile kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızın adres çubuğu yeşile dönerek, bilgilerinizi gerçekten Farkisahane.com.tr ile paylaştığınızın güvencesini vermektedir.

Kredi Kartı Bilgilerinizin Güvenliği

Sistemlerimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi tutmamaktayız. Bizimle paylaştığınız kredi kartı bilgileri doğrulama için tahsilat yapan bankayla paylaşılmakta ve Farkisahane.com.tr sunucularına ve sistemlerine kaydedilmemektedir.

Şifrenizin Güvenliği

Farkisahane.com.tr'a üye olmanız durumunda belirlediğiniz şifre sunucularımızda şifrelenerek tutulmakta ve personelimiz tarafından açık şekliyle görüntülenememektedir. Bu sebeple şifrenizi unutmanız durumunda şifrenizi sizinle paylaşamamaktayız. Şifrenizi unutmanız durumunda, Giriş sayfasındaki "Şifremi Unuttum" linkine basarak yeni bir şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Siz Ne Yapmalısınız?

Kişisel bilgilerinizi paylaştığınız ekranlarda adres çubuğunun yeşile döndüğünden emin olun.

Kredi kartı ve şifre bilgilerinizi hiçbir şekilde e-posta ya da telefon yoluyla bizimle paylaşmayınız. Bu bilgiler size ait olup, sadece SSL gibi güvenli iletişim teknolojilerinin varlığında paylaşılmalıdır.

Feragatname

Farkı Şahane bu sitenin içeriğinin doğruluğu ya da eksikliği konusunda herhangi bir teminat veya garanti vermez. Metin, grafik, fotoğraf ve bağlantıları içeren bu site ve sitenin içindekiler, bilgiler, hizmetler ve “olduğu gibidir” ve sarih ya da zımhi herhangi bir teminat kapsamına alınmıştır. Farkı Şahane ya da bağlı şirketledirden biri bu sitede yer alan herhangi bir materyalin doğruluğunu veya belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmediği gibi siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda ya da bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüs ile ilgili olarak da sorumlu tutulamaz. Farkı Şahane, bu sitede bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, hataların düzeltileceğini, bu site ya da bu siteyi destekleyen sunucunun virüsler ya da diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını temin ve garanti etmez. Farkı Şahane, bu sitedeki malzemelerin kullanımında eksiksizlik, doğruluk, ihtimam, yeterlilik, kullanışlılık, güvenilirlik ve benzeri açılardan teminat sağlamaz.

Sorumluluk

Farkı Şahane, web sitesinin sizin tarafından kullanılmasıyla oluşan hiçbir hasar ya da zarardan sorumlu değildir.

Tazminat

Bu koşul ve şartların herhangi birinin sizin tarafınızdan ya da sizin İnternet Hesabınızı kullanarak sitemize erişen başka biri tarafından ihlali halinde, İnternet Hesabınızla ilgili herhangi bir eylem (ihmalkarlık) sonucunda oluşan makul avukatlık ücreti ve mahkeme giderleri dahil olmak üzere, her türlü zarar, masraf, hasar ve giderlerin tazmini ve Farkı Şahane' nin yöneticisi, çalışanlarının, lisans alanlarının zararlarının tazmini, savunması ve korunması sizin sorumluluğunuz altındadır.

Adli Yetki

Bu site Farkı Şahane tarafından kontrol edilir ve işletilir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku Kuralları uygulanır ve münhasıran Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Web Sitesinde ve Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Farkı Şahane bu sitedeki malzemeleri sağlamakla, bunların her zaman sizin tarafınızdan kullanılabilir olmaya devam edeceğini temin etmez. Sitenin tamamını ya da herhangi bir kısmını size haber vermeden kapatmaya yetkilidir. Ayrıca sitenin koşullarını, şartlarını ve genelgelerini değiştirme hakkını da elinde tutar. Yapılan değişikliklerden sonra sizin Siteyi kullanımınızı değiştirilen Kullanım Koşullarına onay verdiğinizi addederek devam eder. Düzenli olarak bu Kullanım Koşullarını gözden geçirip, değiştirilip değiştirilmediklerini tahkik etmeyi kabul etmektesiniz.

Bu Anlaşmanın Feshi

Bu anlaşma, taraflardan biri tarafından feshedilinceye kadar geçerlidir. Bu Siteden sağladığınız bütün malzemeleri, ilgili tüm belgeleri, bütün kopyaları ve kurulumları imha ederek bu anlaşmayı istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Farkı Şahane de bu anlaşmanın herhangi bir koşul ya da şartını ihlal ettiğinize karar verirse, anlaşmayı, size karşı herhangi bir yükümlülüğü olmaksızın önceden haber vermeden tazminatsız feshedebilir. Fesihle beraber bütün malzemeleri imha etmek zorundasınız.

Muhtelif Konular

Bu anlaşmanın herhangi bir hükmü yasaya aykırı, geçersiz ve uygulanamaz ise geriye kalan hükümler oldukları gibi kalacaklardır. Bu, sizin her açıdan bu siteyi kullanımınızla ilgili olarak Farkı Şahane ile aranızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder.

Son Güncelleme 2018

Bizi Takip Edin

Copyright ©2018 FARKI ŞAHANE