Lezzet Kurallarımız

Süt ve süt ürünleri yelpazesinde olan ürünlerimiz, doğasına uygun bir şekilde kendi üretimimiz olarak Farkı Şahane markası altında beğenize sunmaktayız.

Sitemiz üzerinde satışı gerçekleştirilen diğer ürünlerin tamamı özenle seçilmiş olup, Farkı Şahane markamız ile birlikte hizmet vermektedir.

Süt ve süt ürünleri insan sağlığı bakımından önemlidir. Sizlerin ve ailenizin gönül rahatlığıyla ve eşsiz damat lezzetiyle ürünlerimizi tüketiyor olmanız, bizlere ap ayrı bir mutluluk ve huzur hissi veriyor olmasının yanı sıra üretim yöntemlerimiz konusunda daha seçici olmaya yönlendirmektedir. Farkı Şahane adından da anlaşılabileceği gibi sattığı her ürünün de farklı olmasını organikliğine göre belirlemektedir. Bunun içinde lezzet kurallarımız arasında kaliteli farklı organik ürün markalarının da satışları yapılmaktadır.

Sitemiz üzerinde satışı yapılan her ürün organik olmasına özen gösterdik ve dolayısıyla istediğiniz şekilde sipariş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı taze olmakla birlikte mevsimine göre üretilmiştir. En önemli olan etkilerin başında da kaliteli olması gelmektedir.

Bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli kıssas, içerisinde ihya ettiği gıdalardır. Biz ürünlerimizin üretim aşamasındayken hiçbir şekilde kimyasal ve benzeri maddeler kullanılmasına müsaade etmeyiz bunun içinde bugün süt ve süt ürünleri denildiği zaman en organik marka olarak bilinmekteyiz.

Sitemiz üzerinden satın alımlarınızda hızlı bir kargolama süreci başlatılır ve ürünün elinize ulaşması aşamasına kadar bozulmaması konusunda gerekli olan her türlü tedbir de alınmış olacaktır.
Organik ürünlerin en önemli özelliği damağınızda bırakacağı lezzettir. Bunun için biz üretim aşamasındayken ürünün kalitesinin bozulmamasına dikkat ederek önem gösteririz.

Lezzetin sırrı olur mu demeyin elbette ki lezzetin sırrı vardır. Biz, ürünlerimizin lezzetini organik olmaları sayesinde elde ettik.

Günlük olarak üretilen ürünlerimiz yalnızca belli bölgelere değil türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderim yapılabilir.